Dom wybudowany został w latach osiemdziesiątych. W 2016 roku został gruntownie wyremontowany. Zależało nam by po remoncie nabrał skandynawskiego charakteru i stał się miejscem komfortowego wypoczynku latem i a także w czasie chłodniejszych miesięcy.

Parter to jasna i przytulna otwarta część domu, w której znajdują się: wygodna sofa, dwa fotele przed kominkiem, stół i krzesła. To wspólne miejsce relaksu, wieczorów z książką przed kominkiem, strefa leniuchowania.

Kuchnia to miejsce kulinarnych eksperymentów

Lubimy gotować i zależy nam by przygotowanie posiłków w naszym domu było przyjemnym rytuałem dla naszych gości, dlatego dbamy o wygodę przygotowywania posiłków oraz estetykę naczyń i zastawy.

Poddasze tu znajdują się trzy sypialnie:

  • biało-niebieska, największa z podwójnym łóżkiem 180×200 które można podzielić na dwa
  • biało-zielona, jaśniutka sypialnia z małżeńskim łóżkiem 140 x200 dwoma fotelikami i wyjściem na taras
  • biało-różowa, tu stoją dwa osobne łóżka i niezwykły rattanowy fotel, który jest w naszej rodzinie już ponad 50 lat. Z tej sypialni także można wyjść na osłonięty taras.

Tarasy górny i dolny

Z nich można obserwować pobliski rezerwat ptaków, podziwiać i wsłuchiwać się w odgłosy jeziora, w pochmurne dni zaszyć się z pledem i kubkiem herbaty na rattanowej sofie lub w hamaku.

Komfortowa łazienka z wc i kabiną prysznicową znajduje się na parterze.